Yeni oyunlar Xbox Recreation Cross Mart Ayı Için Yeni Oyunlar Belli Oldu!

Xbox Game Cross Mart Ayı Için Yeni Oyunlar Belli Oldu!

Intel.com sitesinin genelinde çeşitli şekillerde kolayca arama yapabilirsiniz. Sınıfları ile Baal, Countess, Fahir, Glacial Colossus, Haunted Carriage, Skeleton King gibi düşmanlar yer alacak. Casper ürünlerini satın alırken ihtiyacınıza göre özelleştirebilirsiniz. Nerede nekadar gereksiz oyun varsa cımbızla gamepassa geliyor gamepassa ta zilyon kadar gereksiz oyun var boş işler boş..

Yeni oyunlar

Hatırlanacağı üzere bu ayın platformu güncellemişti. Böylelikle abonelerin oyunun bilgisayarda hangi klasöre yükleneceğini seçmesine ortam sağlandı. Uçan Kartlar gibi pin-up bahis sitesi ile kısa süreli bellek ve görsel dikkat becerilerini güçlendirebilirsin. Rocksteady, Kara Şövalye’den Suicide Squad’a yöneldi. Eğlenceli bir dönüşle, anti kahramanlar grubu Superman, Wonder Woman ve Justice League’in geri kalanının beyni yıkanmış versiyonları ile savaşmak durumunda kalacaklar.

Hyperlink Yeni Nesil Bağlantı Kurma Oyunu Hayvanlar

Geçtiğimiz günlerde 25 milyon aboneye ulaştığını duyuran Microsoft, kütüphanesini zenginleştirmek adına büyük çalışmalar yapmaya devam ediyor. Hatta şirketin Activision ile görüşmelere devam ettiği ve yakın zamanda Activison oyunlarını bünyesine ekleyeceği de konuşulanlar arasında. Hayır, birçok PlayStation 5 oyununda fiziksel Blu-ray sürümünün yanı sıra dijital sürümler de vardır. Bununla birlikte tüm oyunların fiziksel bir sürümü olmayacaktır ve bazıları hangi sürümü satın aldığınıza bağlı olarak farklı içerikler içerebilir.

Mynet Oyun’daki tüm oyunları sorunsuz bir şekilde çalıştırmak ve hız kesmeden eğlencenin tadını çıkarmak için bilgisayarınıza Flash programını yüklemenizi tavsiye ediyoruz. X Parkur oyununda çöp adam ile karşımıza çıkan parkurlarda bulunan engelleri aşarak parkurları tamamlamaya çalışıyoruz. Yön tuşları ile kontrol ettiğimiz çöp adam ile dikkatli bir şekilde karşımıza çıkan engelleri aşarak parkurları tamamlamaya çalışıyoruz. Netflix Games’in yeni oyunlarına da servisin iOS ve Android uygulamaları üzerinden erişilecek. Android’de kullanıcılar oyunları farklı yerlerde bulabiliyor.

Fortnite İnşası oyununda bir haritada Fortnite oyununda yapabildiğimiz inşaların hepsini yapmaya çalışıyoruz. Mause ile dikkatli bir şekilde inşa hızımızı geliştirerek uzun süreler boyunca bu maceraya ortak olma fırsatı elde ediyoruz. Yılbaşı Yapbozu oyununda mause ile birbirinden farklı yılbaşı görselleri arasındaki farklılıkları arayarak bulmaya çalışıyoruz. Seçtiğimiz her görsel ile birlikte bir de zorluk seviyesi seçiyoruz. Zorluk seviyeleri daha fazla yapboz parçası kullanılarak oluşturulmuş durumda.

  • Ayrıca hedefli reklamlar sunmak veya bir reklamın measurement görüntülenme sayısını kısıtlamak amacıyla da kullanılabilir.
  • Beyin Doktoru 2 oyunumuzda mause ile beyninde hastalıklar bulunan bir süper kahramanı tedavi etmeye çalışıyoruz.

Bu üçüncü şahıs macera oyunu, gelecekteki Dünya’nın yemyeşil bölgelerini keşfeden ve devasa bir açık dünyada mekanik yaşam formlarıyla savaşan Aloy’un hikayesini anlatıyor. Bu platform oyunlarla uzun bir geçmişe sahip ve üst düzey oyuncular için popüler bir seçenek olmaya devam ediyor. Oyun PC’leri kaliteli bir deneyim sunmak için ayarlanmıştır ve dijital dağıtım platformlarının ortaya çıkışı, daha önce hiç olmadığı kadar çok yeni oyun seçeneğiniz olduğu anlamına geliyor. Birçok oyuncu oyunlara nasıl eriştikleri konusunda esneklik istiyor ve bu da çapraz platform uyumluluğun ortaya çıkmasına neden olmuştur. Gitgide daha fazla geliştirici PC, konsol, mobil ve aynı zamanda Apple TV gibi diğer servislerden erişilebilen yeni oyunlar üretiyor.

Popüler Oyunlar

Ayrıca, bu oyun, Arkham serisinin geçtiği evrende geçecek ve önceki Arkham oyunlarından kötü adamları içereceği de söylenmekte. 2022’de çıkacak oyunlardan birisi de Gof of War Ragnarok! God of War serisi çıktığı günden bu yana oyun dünyasında sevilen bir yapım oldu. Ayrıca, 2018 yılında yeniden başlayan seri, harika hikayesi, mekanikleri ve grafikleri ile bizleri şaşırtmadı ve oldukça memnun etti.

Xbox Game Pass Ultimate ve Xbox Game Pass for PC üyeleri artık Xbox uygulamasından Windows 10’da EA Play’e erişebilir. İçerik tavsiyeleri, trafik ölçümleri ve kişiselleştirilmiş reklamlar için çerezler kullanıyoruz. Bu web sitesini kullanarak, Gizlilik Politikası ve Çerez Politikası politikalarını kabul etmiş olursunuz.

PC oyunları geleneksel olarak yazılım kurulumu gerektirirdi, ama artık doğrudan tarayıcılar üzerinden birçok yeni ücretsiz oyun oynayabilirsiniz. Yalnızca birkaç basit tıklama ile kolayca başlayabileceğiniz için bu son derece kullanışlı. Ertelenmiş render aydınlatma, hareket yakalama, ve fiziksel tabanlı işleme gibi tüm bu teknikler yakın zamanda grafiklerin yepyeni seviyelere ulaşmasına imkan sağladı. Oyunun konusu cinayet hükümlüsü bir oyuncu-yönetmen ile iki koğuş arkadaşının arasında geçiyor.

Author: shehan

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *